נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל -> 052-2592206

סמכויות הנוטריון

היכרות עם מוסד הנוטריון - סמכויות הנוטריון

על הנוטריון להיות אזרח ישראל וחבר לשכת עורכי הדין, הוא חייב על פי דין להמנות על עורכי דין בעלי וותק של 10 שנים או יותר במקצוע, לעבור השתלמות מיוחדת, ולקבל רישיון מאת הועדה הממונה מאת משרד המשפטית.
גופים ומוסדות של מדינה יוכלו להשתמש במסמכים רשמיים של מדינה אחרת באמצעות אישור נוטריון על נכונות התרגום. כדי שמוסדות וגופים ממדינה אחרת יוכלו להשתמש בנתוני תעודה או מסמך ממדינה אחרת ללא כל חשש לגבי אמינותם, קובעת אמנת האג (1961) כי מדינה החברה בה תוכל להנפיק אישור סטנדרטי וקבוע אשר ישמש כאישור לאמיתות המסמך הרשמי וגם כאישור עבור הנוטריון עצמו.


סמכות הנוטריון משתרעת על פני יריעה רחבה ואלה עיקרי השירותים שהנוטריון יציע: אישור נכונות העתקי מסמכים, אישור נכונות הזולת לחתום על המסמך, אישורי נכונות תרגום מסמכים, אישור על היות אדם בין החיים, אישור נכונות רשימת מלאי, עריכת העדה של מסמך סחיר, אימות הסכם ממון, אישור תצהיר, אימות תצהיר.

 

מוסדות וגופים שונים דורשים את חתימת הנוטריון לצורך יצירת העתק 'נאמן למקור' לאותו מסמך. העתק מסוג זה מהווה ראיה בעבור אותו מוסד או גוף כי הנוטריון אשר הינו שלוח של רשות המדינה (כך על פי חוק הנוטריונים) מאשר את נכונות אותו מסמך. הנוטריון מבצע רישום מדויק של כל מסמך אותו הוא מאשר ועל כן ניתן בקלות לבצע מעקב ואיתור מסמכים אשר אומתו על ידי הנוטריון. אפשרות זו יוצרת זיקה מיוחדת בין המסמך אותו עלינו לאמת ובין הנוטריון עצמו בתור הגוף המאמת. אחריות זו מוכרת בעולם ועל כן אישורי נוטריון חוצים גבולות ומספקים את האחריות לנכונות אימות נתונים כפי שהמוסדות והגופים השונים דורשים אותם על פי הצורך.

 

רבים הם התחומים שבהם יזדקקו לשירותי הנוטריון והסיוע אשר מסופק על ידי הנוטריון חוסך את הצורך של הציבור להגיע עד לפתחי בית המשפט או מוסד ממשלתי כזה או אחר ולהסתייע בו לצורך אימות נכונות מסמכים. עצם פריסת רשת הנוטריונים במרחב ויכולתם לבצע אימות מסמכים כפי שהרשות מבצעת מאפשר לציבור להסתייע ולקבל שירות נוח יותר ומקצועי.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 052-2592206

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח