נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל - 052-2592206

מחפשים תרגום נוטריוני ? במשרדנו תוכלו לקבל תרגום נוטריוני

{xtypo_rounded3}

אישור נוטריוני למסמכים המתורגמים מהשפה הספרדית. המשרד מקבל את כל סוגי המסמכים

בשפה הספרדית ומתרגם אותם לצורך הנפקת אישור נוטריוני על פי הצורך. קבלת האישור תתבצע מהיום להיום על פי מידת דחיפות העניין.

משרדנו ערוך לטפל בהנפקת אישורים נוטריונים בשפה הספרדית במהירות.

{/xtypo_rounded3} {xtypo_rounded_left2} שליחת הודעה בקשר לאישור נוטריוני מספרדית לעברית {xtypo_button1}שליחת הודעה{/xtypo_button1}. נציג המשרד יצור קשר בתוך שעתיים{/xtypo_rounded_left2}

 

אישור נוטריוני בשפה הספדרית מתבצע על ידי תרגום המסמכים הרלוונטיים לעברית והנפקת אישור נוטריוני בגינם.

כידוע,השפה הספרדית היא אחת מן השפות המדוברות בעולם, הן כשפה רשמית והן כשפה זרה. לאור עובדה זו, אין זה פלא כי תרגום נוטריוני לספרדית הוא שירות שכיח ביותר.

השפה הספרדית התפתחה בתקופת האימפריה הרומית והיא הושפעה מאוד מן השפה הערבית. ספרדית קרויה גם קסטיאנו, ומונח זה פירושו טירה. השפה הספרדית מדוברת ב- 43 מדינות בעולם, מה שהופך אותה לאחת השפות המדוברות בתבל.

משה אלפסי,עו"ד ונוטריון שולט בשפה הספרדית (שפת אם) ולכן מומלץ לפנות לנוטריון השולט בשפה אליה מבוקש התרגום הנוטריוני.

חתימת הנוטריון על מסמך, מלמדת על תקינותו וכשרותו של המסמך ועל כן חשוב לעמוד על איכות התרגום בכדי שחתימת הנוטריון על המסמך תהיה מושלמת לצרכי הלקוח בחו"ל.

 

נתונים על ספרד:

שטח: 505,370 קמ"ר
אוכלוסייה: כ- 47 מיליון תושבים
עיר בירה: מדריד
שפה: ספרדית
מטבע: אירו


תיירות בספרד - ספרד היא מדינה ים תיכונית המאופיינת באקלים נוח בדומה מאוד לישראל. המדינה בנויה מחבלי ארץ ולכל מחוז יש את עיר הבירה שלו. התייר הישראלי אוהב מאוד לנפוש בספרד ואתרי התיירות מתחלקים על פי חובבי ספרד לפי ספורט - כדורגל, אקסטרים וספורט מוטורי, אוכל - הייון התוסס - הקוואבה, מאכלי החמון (החזיר המעושן) מנות הטאפאס הקטנות המוגשות כמעט בכל מסעדה והפאיאה המפורסמת. תרבות - פסטיבל השוורים בפמפלונה מוזיאוני ברצלונה ארכיטקטורת גאודי המדהימה, מדריד והגלריות המפורסמות שבה. ים - ספרד מאופיינת ברצועות חוף מדהימות אשר מושכות את כל נופשי אירופה לחיקה, לא בכדי אומרים שהברומטר של כלכלת אירופה ניתנת למדידה בביקור בספרד, אם התיירות חופים שלה משגשגת באותה עונה סימן שהגאות הכלכלית אופפת גם את הולנד, גרמניה, צרפת ולהיפך.

המלצה למטיילים – בחלק מהמדינות בהן ספרדית הינה השפה הרשמית מומלץ בטרם הנסיעה לאותה מדינה,לבצע תרגום נוטריוני של הדרכון אשר יהיה צמוד למטייל. יש לזכור כי הבירוקרטיה יכולה להיות בעייתית במדינות מסוימות.

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 052-2592206

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח