נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל -> 052-2592206

מחירי שירותים נוטריוניים בולטים

סוגיית המחירים של שירותים נוטריוניים מטרידה אזרחים רבים. אין סיבה לוותר על שירותים הניתנים על ידי נוטריון בגלל מחירים כאלה ואחרים, בעיקר בשל העובדה שמדובר על מחירון המפוקח על ידי משרד המשפטים.

עורך דין עם רישיון נוטריון לא יכול לגבות מחירים גבוהים או נמוכים מאלו הנקבעים על ידי המשרד. מעבר לכך, המחירים מתעדכנים אחת לתקופה מסוימת לפי מדד המחירים לצרכן. שאיפתו של משרד המשפטים היא לספק לאזרחים שירותים נוטריוניים במחירים נוחים ככל האפשר ובצורה שתענה על יכולותיהם.

כמה עולה שירות אימות חתימה ואישור העתק צילומי של מסמך?

אימות חתימה הוא בין השירותים הנפוצים הניתנים על ידי נוטריונים בישראל. המחיר לאימות יחיד של חותם ראשון הוא 166 ש"ח, בעוד כל חתימה של חותם נוסף על אותו מסמך תעלה 66 ש"ח. אישור על כך שהחותם על מסמך בשם הזולת היה מוסמך לכך יעלה 66 ש"ח, וזה גם המחיר לכל חתימה בנוסף לשכר לפי הסעיפים הקודמים. אם ניתן באותו מעמד אימות חתימה אישור על העתק של אותו מסמך, הנוטריון נדרש לגבות תוספת של 66 ש"ח. שירות הכרוך בתרגום המסמך על ידי הנוטריון יחייב תוספת תשלום של מחצית מן השכר הקבוע בהתאם למספר המילים שבאותו המסמך. השכר הקבוע עבור אישור נכונות של תרגום הוא כדלקמן: 208 ש"ח עד מאה המילים הראשונות, 166 ש"ח לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, עד 1,000 מילים, 80 ש"ח לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן מעל 1,000 המילים הראשונות ועוד 66 ש"ח לכל אישור נוסף על האישור הראשון (כל עוד הוא ניתן באותו מעמד).

לצורך השוואה, אישור העתק צילומי של מסמך יעלה דרך משרד המספק שירותים נוטריוניים 66 ש"ח לעמוד הראשון ועוד 5 ש"ח לכל עמוד נוסף. מחירים אלו אינם גבוהים ולכן הם מבטיחים שכל אזרח יוכל לממש את זכויותיו המשפטיות כדין. עם זאת, במידה ואושרו במעמד אחד יותר מהעתק צילומי אחד, נוטריון יגבה 22 ש"ח לעמוד הראשון ועוד 5 ש"ח לכל אישור נוסף.

עלות אישור צוואה נוטריונית

העלות של אישור צוואה נוטריונית גבוה משמעותית מהעלות הממוצעת של שירותי אימות חתימה ואישור העתק צילומי של מסמך. סעיף 22 לחוק הירושה קובע כי נוטריון רשאי לאשר צוואה ולספק עבורה מעמד של "צוואה בפני רשות". עבור השירות הזה גובה נוטריון סכום של 241 ש"ח לחותם ראשון ועוד 124 ש"ח לכל חותם נוסף.

במידה וניתן באותו מעמד יותר מאישור אחד לאותה צוואה, הנוטריון גובה 74 ש"ח לכל אישור. תוספות אחרות נגבות במידה ומתעוררת דרישה לתרגום הצוואה על ידי הנוטריון. במקרה כזה יתווסף סכום של מחצית מהשכר הקבוע תחת סעיף אישור נכונות של תרגום וכמובן בהתאם למספר המילים באותו מסמך.

האם ניתן לחסוך בהוצאות על שירותים נוטריוניים?

באופן עקרוני לא ניתן לחסוך בהוצאות על קבלת שירותים נוטריוניים, היות ומשרד המשפטים אוסר על עורכי דין עם רישיון נוטריון לגבות מחיר שונה מזה הקבוע בחוק. אף על פי כן, ניתן בהחלט לחסוך בכל ההוצאות הנלוות כגון פגישות ייעוץ עם עורכי דין, נסיעות, הפסד ימי עבודה וכן הלאה. הדבר החשוב הוא להכיר היטב את הסוגים השונים של השירותים ולוודא שיש בהם צורך. לעיתים ניתן לחסוך בהוצאות על שירותים משפטיים באמצעות פנייה לעורך דין, על חשבון פנייה לנוטריון. כדאי לבצע את הבירור מול הגופים הרשמיים ובעזרת אתרי האינטרנט העוסקים בתחום המשפט.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 052-2592206

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח