נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל -> 052-2592206

השתלמות נוטריון לפי החוק

השתלמות נוטריונים מיועדת לעורכי דין המחויבים בה על פי החוק. ההשתלמות היא תנאי לקבלת רישיון נוטריון, אך משתתפים בה גם נוטריונים העוסקים בתחום ומעוניינים להשתלם או להרחיב את ידיעותיהם. ההשתלמות היא קצרה יחסית והיא נערכת בכפוף להוראות החוק, משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין. תכנית ההשתלמות כפופה לשינויים וכדאי לעיין בהנחיות הכלליות לרישום. המלצה נוספת היא לברר לגבי שינויים וביטולים של הרצאות מסוימות. מעבר לכך, בחלק מההשתלמויות ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי. המשמעות היא מספר מקומות מוגבל שלא תמיד עולה בקנה אחד עם מספר המתעניינים.

מבחינת נושאי ההרצאות, ניתן לשים את האצבע על סעיפים חשובים להשתלמות עורך הדין ולביצוע תפקידם בין כתלי בית המשפט. רוב ההשתלמויות מתחילות עם סקירה היסטורית של תפקידי עורך הדין וממשיכות עם חידושי חקיקה.

הרצאות אחרות נוגעות בנושאים של סמכויות הנוטריון בהשוואה לסמכויות עורך דין ללא רישיון, כמו גם אישורי וחותמת אפוסטיל ושימוש בארכיון. מטרת ההרצאות וההשתלמות היא למעשה לחדד את הנהלים עבור עורכי דין המעוניינים לקבל אישור מטעם משרד המשפטים. בנוסף, המפגשים הראשונים מוקדשים להרצאות בנושאי אתיקה מקצועית, שיפוט משמעתי וחידושי פסיקה.

ההיבט המעשי של ההשתלמות

בניגוד למה שנהוג לחשוב ועל אף העובדה שמדובר על השתלמות המבוססת על הרצאות, יש גם היבט מעשי חשוב. היבט זה מאפשר לעורכי דין עם רישיון להתחיל באופן מיידי בתפקידם. את ההיבט המעשי ניתן לראות בנושאים כמו כלי העבודה של נוטריון, אופן רישום הפעולות בספרים ולפי החוק, עריכת אישור וביצוע זיהוי לצורך אימות, חתימה ועריכה על מסמכים של מבקשי השירות. ההיבט המעשי הוא גם חלק מהשתלמות עבור סימון נספחים, קביעת שכר וביצוע פעולות בסיסיות של חתימה על מסמך ותרגום.

לסיכום, השתלמות נוטריון מבוצעת על פי החוק והיא מיועדת לעורכי דין שעומדים בתנאים המוקדמים. אפשר להירשם להשתלמות במועדים המפורסמים באתר משרד המשפטים ורצוי לברר מראש על מאפייני המפגש. ההשתלמות היא בעיקרה תיאורטית, אולם יש בה מימד מעשי חשוב עבור ביצוע תפקידי הנוטריון על הצד הטוב ביותר ולפי התקנות.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 052-2592206

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח