נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל -> 052-2592206

המלצות לקראת פנייה לשירותי נוטריון

פנייה לשירותי נוטריון חייבת להתבצע בכפוף לתקנות והוראות החוק. יש כמה המלצות שיכולות לעזור לציבור הרחב הזקוק לשירות מן הסוג הזה. ההמלצה הראשונה והחשובה ביותר היא קודם כל להשקיע זמן באיסוף המסמכים.

אין טעם לתאם פגישה, להפסיד ימי עבודה ולהגיע לפגישה במשרד עורכי דין ללא המסמכים הרלוונטיים. לכל שירות יש מסמכים אחרים הנדרשים עבור מימוש הזכויות המשפטיות. אפשר להתייעץ עם נציגי המשרד לפני שמגיעים לפגישה, להשתמש במידע המופיע באתרי אינטרנט או לערב חברים ובני משפחה. בכל מקרה, לא כדאי לוותר על איסוף המסמכים וריכוזם בתוך קלסר מסודר. זו התנהלות המונעת עוגמת נפש ומבטיחה מימוש יעיל של תפקידי הנוטריון.

המטרה של איסוף המסמכים לקראת פגישה עם נוטריון בתל אביב היא לאפשר לעורך הדין המחזיק ברישיון מטעם משרד המשפטים לבצע זיהוי ודאי ומדויק של מגיש הבקשה. יחד עם זאת, כדאי לבדוק מראש האם המשרד מציע את השירות הנדרש. קיים מגוון רחב של שירותי נוטריונים ובין היתר הפנייה אל עורכי דין עם רישיון מתבצעת לטובת אימות חתימה על מסמך, אישור נכונות העתק ונכונות תרגום, קבלת תצהיר, אישור חיים, עריכת העדה של מסמך סחיר ועוד. ההמלצה היא לבדוק באיזה סוג של שירות מתמחה המשרד ורק לאחר מכן לבצע את הפנייה בפועל.

כללי אתיקה וגביית שכר

אדם ללא רקע משפטי יכול להתנהל מול נוטריון בסיטואציות שונות. יש מקרים בהם הפנייה מבוצעת לצורך קבלת אישור אפוסטיל ולקראת נסיעה לחו"ל, לעומת מקרים בהם הפנייה היא חלק מחתימה על הסכם ממון לפני הנישואין. בכל סיטואציה יש תקנות שונות המחייבות גם את הפונה וגם את איש המקצוע. יחד עם זאת, כללי האתיקה המקצועית מגנים על הצדדים ומגדירים כיצד מתבצעת ההתנהלות.

באמצעות כללי האתיקה המקצועית להם כפופים נוטריונים מבטיח החוק את השמירה על כבוד המקצוע. מומלץ לעיין בכללי האתיקה כדי לוודא שהנוטריון עומד בהם. מעבר לכך, שכר הנוטריון קבוע בחוק ואותו ניתן לבדוק מול אתר האינטרנט של משרד המשפטים. עורך דין חייב לגבות שכר לפי החוק בלבד.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 052-2592206

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח