נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל -> 052-2592206

הגדרת שירותי נוטריון

אדם המעוניין בשירותי נוטריון צריך לדעת מה הם כוללים. למרות שמדובר על שורה ארוכה של תפקידים המבוצעים וניתנים על פי הוראות החוק, לא כל לקוח מכיר את ההגדרות הבסיסיות. תרגום נוטריוני לדוגמא הוא שירות שבעזרתו ניתן לתרגם מסמכים חשובים. התרגום החתום על ידי עורך דין עם רישיון לאמת, להעיד, לאשר ולערוך מסמכים משפטיים הוא באופן נאמן למקור. תרגום נוטריוני הוא שירות הניתן עבור מסמכים חשובים מהסוג של יפוי כוח, פסקי דין, תצהיר, דרכון וכן הלאה. בנוסף, חשוב לדעת מהם שירותי אימות חתימה. אלו שירותים הכוללים בדיקה ואף וידוא של זהות אדם החתום על מסמך מחייב. האימות מבוסס על שימוש בתעודות מזהות אך מטרתו היא בין היתר לוודא שהחתימה נעשית מתוך רצון חופשי של החותם ובדעה צלולה.

כפי שניתן לראות, שירותי נוטריון משאירים מרחב תמרון גדול יחסית עבור עורכי דין עם רישיון העוסקים בתחום. עורך הדין נדרש להפעיל את כל הניסיון העומד לרשותו על מנת להציע את השירות על הצד הטוב ביותר. עליו להכיר את הוראות החוק, לעמוד בתקנות ולהקפיד על כללי האתיקה. זו סיבה מרכזית לחשיבות התפקיד ולאחריות המוטלת עליו מטעם בתי המשפט בארץ ובמדינות אחרות בעולם.

מה ההבדל בין תצהיר נוטריוני לבין אישור?

תצהיר נוטריוני הוא הצהרה בה החתום מתחייב על אמיתותה טרם הגשתה לבית המשפט או לרשות אחרת. תפקידו של נוטריון בהקשר הזה הוא לוודא שהתצהיר נחתם בפניו לאחר שהחותם הוזהר בדין. במילים אחרות, התפקיד מחייב את עורך הדין המחזיק ברישיון להכיר את סעיפי החוק וגם להבהיר אותם עבור החותם. לעומת זאת, אישור הניתן על ידי נוטריון כמעט ואינו מערב את הלקוח. אישור נוטריון על צוואה נוטריונית מאמת את הצוואה ומהווה ראיה משפטית כי הצוואה הינה אותנטית ולא מזויפת.

אישור אפוסטיל למשל הוא אישור בינלאומי הנחתם לפי אמנה. האישור ניתן לגבי מידת האמינות של תעודה ציבורית המונפקת על ידי רשויות המדינה. הוא נפוץ בתעודות נישואין, תעודות פטירה ותעודות לידה המוגשות לעיון של רשויות במדינות זרות. מנגד, אישור חיים מעיד על כך שאדם מסוים חי ואישור נכונות עריכת מלאי נדרש בעיקר לחברות הביטוח.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 052-2592206

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח