נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל - 054-8676777

דרכון רומני

דרכון רומני הוא דרכון מבוקש כיום, כאשר ישראלים רבים אשר הינם צאצאים של ילידי רומניה מגישים בקשה לקבלת דרכון רומני. מאחר ומדובר בהליך בירוקרטי מורכב אשר מצריך הגשה של מסמכים רבים, אנשים נעזרים לרוב במשרד עורכי דין מקצועי אשר מתמחה בתחום זה. כאשר מבררים דרך משרד עורכי דין על הוצאת אזרחות רומנית מחיר כדאי לבדוק בדיוק מה כלול במחיר אשר קיבלתם.

 

לעתים משרדי עו"ד מציעים עבור הוצאת אזרחות רומנית מחיר אשר כולל תרגום מסמכים, הוצאת מסמכים מהרשויות ברומניה. כמובן שתרגום כל מסמך עבור דרכון רומני דורש נוטריון ולכן כדאי לבחור במשרד אשר יש בו עורכי דין ונוטריונים יחד.

 

כאשר מבררים עם משרד עורכי דין על הוצאת אזרחות רומנית מחיר ניתן כמובן להשוות בין משרדים שונים אשר מספקים את אותם השירותים. כדאי לבחור במשרד עורכי דין עם ניסיון ספציפי בהוצאת דרכון רומני לאזרחים ישראלים. לשם כך דרושים ומסייעים רבות קשרים עם רשויות וגורמים שונים ברומניה, אשר יהיו רק למשרד אשר מבצע תהליך זה באופן שוטף. ישנם משרדים רבים אשר מתמחים בהוצאת דרכון אירופאי של מדינות שונות, אך הם לו דווקא יהיו הבחירה הטובה ביותר להוצאת דרכון רומני באופן ספציפי.

 

עבור אזרחות רומנית מחיר ממוצע הוא לרוב כמה אלפי שקלים, כאשר המחיר משתנה בהתאם לשירותים המוצעים על ידי אותו משרד עו"ד.
רוצים להוציא דרכון רומני ? מחפשים מידע נוסף אודות אזרחות רומנית מחיר ? פנו עוד היום למ.אלפסי עורכי דין ונוטריונים ונשמח לסייע בכל שלבי התהליך.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 054-8676777

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח