נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל -> 052-2592206

קבלת דרכון פורטוגלי - הוצאת אזרחות פורטוגלית

דרכון ואזרחות פורטוגליתעל מה ולמה ?


גירוש ספרד היה סילוקם בכפייה בשנת 1492 של יהודי ממלכות קסטילי הוא ראגון אשר סירבו להתנצר. גירוש בתנאים שונים מעט הוחל חמש שנים מאוחר יותר ובשנת 1497, יהודי פורטוגל   גורשו גם ובשנת 1498 , גורשו גם יהודי ממלכת נווארה.

הגירוש התבצע מכח צו שנחתם בידי פרננדו השני מלך ארגון ואשתו, המלכה איזבלה הראשונה מקסטיליה , כשני שליש מיהודי ספרד נמלטו לפורטוגל ולאחר 5 שנות גזירות החל גם גירוש יהודי פורטוגל ולכן רוב מגורשי ספרד זכאים גם לדרכון פורטוגלי.

בפברואר 2015, אישרה פורטוגל את החוק המעניק אזרחות ליהודים צאצאיהם של יהודים אשר גורשו מפורטוגל.


כיצד מקבלים אזרחות פורטוגלית?


משרדנו מצוי בקשר רציף עם גנאלוגים,יועצים חיצוניים ועם הקהילה היהודית בפורטוגל, אשר היא המוסמכת לתת אישור לצורך הזכאות. לכן בירור עם פורטוגל דרכון לקטינים או למבוגרים נעשה יותר בקלות בעזרת קשרים אלו.


האם דרכון פורטוגלי הינו דרכון אירופאי?


כן, דרכון פורטוגלי הוא דרכון אירופאי לכל דבר ועניין, הכולל את כל היתרונות של דרכון אירופאי: תנועה חופשית ועבודה בכל מדינות האיחוד האירופי, לימודים בחינם או בהנחה משמעותית, תנאים סוציאליים, אפשרות כניסה לארה"ב ללא הצורך באשרת תייר וכניסה למדינות רבות שלא ניתן להיכנס אליהן עם דרכון ישראלי. כמו כן ניתן לבצע עסקאות נדל"ן ולהשקיע בחלק ממדינות האיחוד האירופאי וגם לגור שם ללא כל הגבלה.

לכן פורטוגל דרכון לזוגות צעירים ומשפחות הוא מצרך כה מבוקש.


מי זכאי לקבלת דרכון פורטוגלי ?

 

לאחרונה קיבלנו אישור מהקהילה היהודית בפורטוגל למגיש בקשה ישראלי שאביו עלה ארצה מתימן (עדן) – ממש כך!


עוד זכאים להגיש את הבקשה יהודי תורכיה, גיברלטר, מרוקו, דרום צרפת, איטליה לרבות קהילת ליבורנו,טוניס, קרואטיה, יוון, סוריה, לבנון, עיראק, ירדן, מצרים, לוב, אלג׳יר, בלגיה, מדינות דרום אמריקה ברזיל, ארגנטינה ועוד.

 

מה היתרונות של אזרחות פורטוגלית ?

היתרונות בקבלת אזרחות פורטוגלית ודרכון ספרדי ופורטוגלי הם:


השכלה חינם , אישורי עבודה , מעבר חופשי בין מדינות אירופה , ויזה אוטומטית לארה"ב, אישור לבצע עסקאות נדל"ן במדינות אשר שייכות לאיחוד האירופאי, הטבות בעת קבלת טיפול רפואי במדינות האיחוד האירופאי וקבלת אותם הזכויות לטיפול רפואי כמו תושבים מקומיים.

האזרחות הספרדית\פורטוגלית הינה אזרחות אירופאית המאפשרת קבלת אשרת כניסה (ויזה) אוטומטית לארה"ב.

אזרחים פורטוגליים וספרדיים, נהנים מהאפשרות ללמוד חינם במבחר מוסדות לימוד באירופה ולהנחה משמעותית בשכר הלימוד באוניברסיטאות ומוסדות לימוד בעולם.משרד עורכי הדין של משה אלפסי מתמחה בנשאי אזרחות ודרכון פורטוגלי מזה למעלה מעשור שנים. משרד זה שם לדגש לבצע את התהליך הבירוקרטי בצורה האפקטיבית ביותר מתחילת התהליך לבקשת דרכון ועד סופו. קיימים המון בדיקות ודרישות מצד ממשלת פורטוגל והקהילה היהודית בפורטוגל להימצאות מסמכים אשר יעידו על קשר לקהילה היהודית בפורטוגל. לכן, כדי לחסוך זמן יקר ומועקה של הרבה בירוקרטיה, כדאי לפנות עוד היום למשרד עורכי הדין של משה אלפסי לקבלת שירותי מקצועי ואיכותי ללא פשרות.

2 

 

 

 

כתבות בנושא הדרכון הפורטוגלי שכתבתי ב"גלובס" ו" דה מרקר".

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?fbdid=1001069340

http://www.themarker.com/commercial/legal-arena/1.2735983

חושבים שיתכן ואתם זכאים לקבלת אזרחות פורטוגלית או ספרדית ? 

לרשימת שמות המשפחה הזכאים לאזרחות ספרדית או פורטוגלית- לחצו כאן

 

צריכים סיוע בקבלת דרכון פורטוגלי ? מחפשים מידע אודות פורטוגל דרכון לקטינים או זכאות לקבלת אזרחות פורטוגלית ? פנו עוד היום למ.אלפסי חברת עורכי דין ונוטריונים ונשמח לסייע.

 

 דרכון פורטוגלי

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 052-2592206

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח