נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל - 052-2592206

גרמנית

{xtypo_rounded3}

אישור נוטריוני למסמכים המתורגמים מהשפה הגרמנית ומעברית לגרמנית

משרדנו מצוי בקשר רציף עם נוטריונים דוברי גרמנית הן בארץ והן בגרמניה ואנו ואנו מנפיקים אישור תרגום לכל מסמך לגרמנית ומגרמנית לעברית מהיום להיום. צור קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ושירות מצוין 03-6918881 

משרדנו ערך מאות אישורי תרגום לשפה הגרמנית ומגרמנית ואישורי אפוסטיל - צור קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר ושירות מצוין 

{/xtypo_rounded3} {xtypo_rounded_left2} שליחת הודעה בקשר לאישור נוטריוני מגרמנית לעברית {xtypo_button1}שליחת הודעה{/xtypo_button1}. נציג המשרד יצור קשר מיידית{/xtypo_rounded_left2}

 

כרטיס ביקור של גרמניה:

אוכלוסיה: 83 מליון אזרחים

שטח: 357,022 קמ"ר

מטבע: אירו

בירה: ברלין

שפה: גרמנית

 

אקלים:

רוב רובה של גרמניה ממוקם באזור אקלימי קריר עד ממוזג, המאופיין בעיקר בלחות וברוחות מערביות. בצפון ובצפון-מערב האקלים הוא אוקיאני במיוחד: משקעים יורדים במשך כל עונות השנה, החורפים מתונים למדי והקיצים קרירים באופן יחסי. במזרח האקלים יבשתי הרבה יותר ואופייני לזה הקיים במזרח אירופה: החורפים עשויים להיות קרים מאוד ולהימשך זמן רב, ואילו הקיצים עשויים להיות חמים מאוד. תקופות יובש ארוכות מאפיינות אזור זה. בדרום ובמרכז האקלים משתנה בין מאפיינים אוקיאניים ליבשתיים

תיירות:

גרמניה היא מדינה יפה ומטופחת השופעת אתרי תיירות מרשימים ואטרקציות משפחתיות לרוב. יש בה מספר עצום של פארקי שעשועים לכל גיל, חלקם נחשבים לגדולים ולמוצלחים באירופה כולה. נופי המדינה מגוונים וכוללים הרים, יערות, נהרות, אגמים, עיירות ציוריות עם טירות מהאגדות, ערים גדולות ומודרניות השופעות מבנים מרשימים וגנים מטופחים.

על כל נפלאות המדינה מעיבה תמיד ההיסטוריה הקשה של המאה העשרים. גרמניה מציעה אפשרויות טיול מהנות רבות יחד עם ביקור מעניין בחלק מהאתרים בהם נכתבה ההיסטוריה הקשה, לדוגמא: בקן הנשרים או במחנה ריכוז שהפך לאתר הנצחה. זול יחסית לטייל בגרמניה בהשוואה לשאר מדינות אירופה. ניתן למצוא מגורים משפחתיים מוצלחים במחיר זול. השכרת הרכב היא הזולה ביותר ואפילו מחירי הכניסות לאתרי התיירות והאוכל זולים יותר משאר אירופה.

מאכלים: נקניקיות הן המאכל העממי הנפוץ ביותר בגרמניה ותפוחי אדמה מתובלים מטוגנים. הקינוחים הפופולאריים ביותר מבוססים על תפוחים: עוגות תפוחים, שטרודל תפוחים ופנקייק עם תפוחים. הבירה היא המשקה הלאומי של גרמניה אך הגרמנים ידועים גם ביינות הלבנים שהם מייצרים

כלכלה: גרמניה היא מעצמה טכנולוגית ומדינה בעלת עצמה כלכלית רבה. כלכלת גרמניה היא הראשונה בגודלה באירופה והחמישית בגודלה בעולם (לשנת 2006) במונחי תוצר לאומי גולמי. גרמניה נחשבת ליצואנית הגדולה ביותר בעולם, וזאת חרף חוזקו של מטבע האירו. ענפי הייצוא העיקריים הם: מכשור, כלי רכב, כימיקלים, מזון, טקסטיל, מתכות ומוצרי תעשייה.

ענף השירותים (בנקאות, ביטוח, תיירות) הוא המעסיק הגדול ביותר במדינה.

יהדות גרמניה: תולדותיה של יהדות גרמניה, שורשם בהגירת יהודים מעטים באלף הראשון לספירה וסופה בחיסול מוחלט כמעט בתקופת השואה. כיום קיימת קהילה של יהודים וישראלים שהיגרו לגרמניה לאחר מלחמת העולם השנייה ופתיחת השערים של ברית המועצות.

קהילה זו תרמה לחיי הדת, התרבות, האומנות, הרוח והמדע של העולם המערבי בכלל והיהדות בפרט. בשנות השלושים של המאה העשרים תרמו בני קהילה זו שעלו לארץ ישראל להתפתחות המעמד הבורגני בארץ ולהתפתחות התעשייה והמסחר.

 

שגרירות ישראל בגרמניה: Auguste Victoria St. 74-75, Berlin 14193

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., טלפון: (49)30-89045511, שעות קבלה: ב-ה 09:30-13:00 ו' 09:30-12:30.

 

שגרירות גרמניה בישראל: רחוב דניאל פריש 3, ת"א. טלפון: 03-6931313

פקס: 03-6969217 אתר אינטרנט: http://www.tel-aviv.diplo.de

 

קישורים לאתרים:

http://www.tel-aviv.diplo.de/he/Startseite.html - אתר שגרירות גרמניה בישראל

http://www.mfa.gov.il/MFAHeb/Sherut/ConsulIn/Continents/Europe/Germany - אתר שגרירות ישראל בגרמניה.

http://www.idi.org.il/ComparativeDemocratic/Pages/Germany.aspx- מידע פוליטי חברתי מקיף על גרמניה.

http://www.germany-tourism.de - אתר התיירות הגרמני הרשמי.

http://www.bartravel.com/europe2/germany.html - המדריך למטייל בגרמניה.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 052-2592206

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח