נוטריון מקצועי - שירות אקספרס

Empty paragraph...

לייעוץ מיידי צלצל -> 052-2592206

בחירת נוטריון לצורך ביצוע פעולות משפטיות

אדם המעוניין לבצע פעולות משפטיות מסוימות נדרש לפנות אל עורך דין שהוא נוטריון. עורך דין מן הסוג הזה חייב לעמוד בקריטריונים מחמירים, הנאכפים על ידי משרד המשפטים וגורמים רשמיים נוספים. מבחינת הלקוח, הדבר החשוב הוא לדעת כיצד לבחור את עורך הדין ולמה לשים לב. בחירה מושכלת תורמת לביצוע הפעולות המשפטיות כפי שמאשר החוק והיא עשויה למנוע עוגמת נפש. התפקידים העיקריים המבוצעים על ידי נוטריון ומבוקשים מטעם הציבור הרחב הם אימות, אישור, העדה ועריכה של מסמכים משפטיים. תפקידים נוספים המופיעים בסעיף 7 לחוק הנוטריונים הם אימות הסכם ממון בין בני זוג לפני נישואין ואישור עשיית צוואה.

בעת בחירת איש מקצוע מוסמך עבור ביצוע פעולות משפטיות יש כמה שיקולים שכדאי להתייחס אליהם. השיקול הראשון הוא מקצועי ובו בוחנים את מידת ההכשרה של עורך הדין. בדיקה זו יכולה להתבצע באמצעות אתרי אינטרנט, יצירת קשר עם נציגי המשרד או תיאום פגישה אישית. השיקול השני הוא המלצות של חברים או לקוחות קודמים. המלצה היא דרך מצוינת ללמוד על היחס הניתן על ידי עורך הדין ועל רמת המקצועיות של המשרד. את ההמלצות רצוי לאסוף מגורם אובייקטיבי המכיר את התחום ואת רשימת התפקידים המשפטיים. שיקול חשוב נוסף הוא בחירת נוטריון בעיר המגורים כדי שניתן יהיה לבקר במשרד הנוטריון בקלות יחסית. לדוגמא, נוטריון ברמת גן יהיה פחות נגיש ללקוח מאילת.

חשיבות הניסיון בביצוע פעולות משפטיות

עורך דין הנדרש לבצע פעולות משפטיות רגישות חייב להיות מנוסה. הניסיון הוא פקטור משמעותי בפעולות אלו, היות והוא מאפשר הישענות על פסקי דין תקדימיים והיכרות עם כל סעיפי החוק ללא יוצא מן הכלל. הניסיון יכול לעשות את ההבדל בין ניהול תיק בצורה מהירה, יעילה ומאורגנת לבין בזבוז של זמן יקר ולא מעט משאבים כלכליים. את הניסיון של הנוטריון כדאי לברר בשיחה אישית ואין סיבה להתבייש לשאול באותה הזדמנות גם על הכשרה והסמכה.

בסופו של דבר, בחירת נוטריון לצורך ביצוע פעולות משפטיות היא חלק בלתי נפרד מהחיים במדינה דמוקרטית. החוק מעניק עבור האזרחים זכויות רבות אך עליהם לדעת כיצד לנצל אותם. עורכי דין מקצועיים עם הסמכה, המלצות וניסיון בהחלט יכולים לעזור בהשגת המטרה.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שלח פרטיך ונשוב אליך בהקדם

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,שירות מצוין וייעוץ מקצועי צור קשר עכשיו
1-800-980-980, 03-7780000   israelnotary@gmail.com

דרך אבא הלל 7 רמת גן,בית סילבר קומת הגלריה בצמוד לבנק הפועלים
דף-נע(פקס)  03-6918888
נייד : 052-2592206

  • מקצועיות 
  • אמינות 
  • נאמנות ומסירות ללקוח